Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. 86-512-56370105 info@tongdamachine.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. profil firmy

Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  TONGDA

 • Ilość pracowników

  >400

 • Coroczne wyprzedaże

  50000000-80000000

 • Rok założenia

  1999

 • pc Export

  50% - 60%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-512-56370105

Wprowadzenie

Chiny Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd., założona w 1999 roku, specjalizuje się w produkcji maszyn do wytłaczania z rozdmuchem.I wygrali TOP 1 producenta w Chinach, krajową maszynę do wytłaczania z rozdmuchem przez nieprzerwane 10 lat.

 

Ponad 7000 zestawów maszyn do formowania z rozdmuchem zostało sprzedanych do ponad 120 krajów i regionów.Teraz nasza roczna produkcja to maszyna 800sets.

 

W ciągu ostatnich 23 lat firma Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. skupiała się na badaniach, rozwoju i zastosowaniu produktów do wytłaczania z rozdmuchem.

Skala firmy: ponad 20 000 m2budynki fabryczne i inne obiekty oraz nowe 40.000m2inteligentna fabryka produkcyjna.

Mamy ponad 350 pracowników, w tym ponad 50 pracowników badawczo-rozwojowych, w tym 4 starszych mistrzów, 15 licencjatów i 1 krajowy talent naukowy i technologiczny.

Jesteśmy gospodarzem opracowania dwóch norm krajowych i uczestniczymy w opracowaniu normy krajowej.

 

"Working Together to Grow Together" jest duchem firmy TONGDA, aby współpracować z nami i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby zapewnić Państwu silne wsparcie.

 

Znajdujemy się w Zhangjiagang City, mieście Fenghuang Korea Industrial Park.2 godziny jazdy samochodem od Szanghaju. Serdecznie zapraszamy nowych i starych klientów do odwiedzenia, aby poprowadzić.

Historia

Rok 1999, ChangShu City Tongda Machinery Co., Ltd. została założona w marcu.

Rok 2000, seria TDL, seria TDB, w pełni automatyczna wytłaczarka z rozdmuchem do tworzyw sztucznych została pomyślnie opracowana, z wieloma patentami na wzory użytkowe.

Rok 2003, wszedł do użytku baza produkcyjna Tangqiao firmy Zhangjiagang Tongda Machinery Co., Ltd., z dostępem do ponad 10 zestawów patentów na wzory użytkowe.

Rok 2006, wytłaczarka z rozdmuchem serii HT rozwinęła się bardzo pomyślnie.

Rok 2008, firma została zidentyfikowana jako przedsiębiorstwa high-tech w Jiangsu w Chinach.

W 2009 roku pomyślnie rozwinęła się wydmuchiwarka serii HTS, co było oznaką transformacji chińskiej maszyny w produkcję precyzyjną.

Rok 2010, wszedł do użytku w bazie Fenghuang firmy Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. i Suzhou Tongda Mold Co., Ltd.

Rok 2011, jako pierwsza trójka w konkursie maszyn do formowania z rozdmuchem, organizowanym po raz pierwszy przez China Plastic Machinery Industry Association.

Rok 2014, założenie Prowincjonalnego Centrum Technologicznego Przedsiębiorczości Jiangsu.

Rok 2016, maszyna do formowania rozdmuchowego TDB250F do produkcji bębna 200L z podwójnym pierścieniem L i podwójnymi warstwami została pomyślnie opracowana i doceniona przez klientów.Oddanie do użytku nowo wybudowanego centrum badawczo-rozwojowego o powierzchni 2000 m2 oraz centrum testowego.

Rok 2017, Do końca listopada 2017 TONGDA uzyskała 33 zestawy patentów na wynalazek.

Usługa

Nasza wartość pochodzi z pomagania klientom w tworzeniu maksymalnej wartości.Opieramy się na innowacjach naukowych i technologicznych, opierając się na doskonałej kulturze i zarządzaniu naukowym, aby zapewnić klientowi sprzęt techniczny z najbardziej zaawansowaną technologią, najwyższą jakością, najlepszą obsługą i najbardziej zoptymalizowanym rozwiązaniem integracji systemu, aby osiągnąć postęp z naszym klientów, aby wspólnie poszukiwać rozwoju i wnosić nowy rozdział.Jesteśmy przekonani, że tylko innowacja może wspierać rozwój i tylko poprzez współpracę możemy znaleźć rozwiązanie korzystne dla wszystkich.

 

Mamy zespół serwisowy składający się z 35 wykwalifikowanych inżynierów, którzy mogą latać za granicę w celu wykonania instalacji i uruchomienia.W okresie epidemii nasz zespół pomógł klientom uruchomić ponad 250 zestawów nowych maszyn Tongda za pośrednictwem usługi online.

 

Nasz zespół

Chiny Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Zespół techniczny

Chiny Suzhou Tongda Machinery Co., Ltd. profil firmy 1

Część zespołu serwisowego